اموزش اسکین کر

آموزش رایگان دوره های مراقبت زیبایی <اسکین کر> مقدمه

دوستان  این بار قصد داریم ، آموزش رایگان مراقبت زیبایی یا همان اسکین کر  را به صورت کاملا رایگان و کاربردی همراه فیلم و عکس برایتان داخل سایت قرار دهیم .

اگر از ان دسته افرادی هستید که فکر میکنند آموزش رایگان و دروه های  اموزشی رایگان کاربردی ندارند !!!و حتما باید برای یادگیری هر حرفه و هنری هزینه های هنگفت داشته باشی$$$4

باید بگوییم رسالت این سایت برخلاف باورهای شما است و تمامی موارد اموزشی که در دوره های حضوری مرکز مان تدریس میکنیم با همان کیفیت در سایت خواهیم گذاشت .

فقط به این جهت که بسیاری از عزیزانمان توان مالی یا وقت در جهت رفت و آمد و یادگیری حرفه های جدید را ندارند یا به مراکز آموزشی دسترسی ندارند و از انجایی که زکات علم آموزش است ،تصمیم گرفتیم تمامی اموزش های سایت را به رایگان در اختیار عزیزان قرار دهیم .

اگر با ما همراه شوید باعث خشنودی ما خواهد بود .

رایگان یاد بگیر ♠مدرک بگیر ♥خیلی سریع وارد بازار کار شو ♣

همان طور که میدانید مراقبت زیبایی ،پوست و مو این روزها بسیار رونق گرفته و افراد بیشتر از گذشته به پوست و زیبایی پوستشون اهمیت میدهند و خانمها مثل گذشته ،عیوب پوستشون رو زیر کرم پودر و مواد آرایشی نمی پوشانند و در صدد رفع مشکلات پوستی خود هستند .

از این رو شغل بیوتیشن یا اسکین کر یا مراقبت زیبایی بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد زیادی خواهان یادگیری این حرفه و ورود به بازار کار در این زمینه هستند .

چرا شغل اسکین کر را انتخاب کنیم /؟؟؟؟؟

در جواب این سئوال می توان به مزایای شغلی این حرفه اشاره کرد .

اول اینکه شغلی مستقل  است $$با یادگیری حرفه بیوتیشن یا اسکین کر   هر شخص می تواند به طور کاملا مستقل و بدون نیاز به کار فرما ، حتی در اتاقی کوچک  کار خود را آغاز نماید .$$$$

دوم هزینه راه اندازی این شغل <مراقبت زیبایی> نسبت به مشاغل دیگر بسیار پایین تر است و شما نیازی به هزینه های اضافی در ابتدای کار خود نخواهید داشت و همان طور که در درس ها و خرید وسایل به آن خواهیم پرداخت شما حتی بدون دستگاه یا تجهیزات اضافی می توانید کار خود را آغاز کنید .

سومین مورد ،دوره های کوتاه مدت اموزشی و ورود سریع به بازار کار و درامد است که به نظر بنده مهمترین مزیت این شغل است .

چهارمین مورد که همان مزیت نداشتن کار فرما نیز محسوب میشود ،ساعت و روزهای کاری است که کاملا اختیاری است و مثل خیلی از مشاغل نیاز به صبح زود بیدار شدن ...را ندارد .

که به عقیده من بهترین مزیت این شغل است .

و مورد بعدی ، برای افرادی که به دنبال در امد در کنار کار اصلی خود به عنوان شغل دوم هستند بسیار مناسب و کار امد است .

و همچنین شما وقتی در این شغل وارد می شوید علاوه بر درآمد از شغل اسکین کر می توانید کرم های مورد نیاز یا شامپو ...را نیز به مراجعه کنندگان خود بفروشید و درآمدی هم از این مورد داشته باشید که البته اگر در این زمینه موفق شوید به نسبت در امد قابل توجهی خواهید داشت .

اگر از محیط های آرایشی و زیبایی خوشتان می آید ولی ، به دنبال شغل با پرستیز و بدون دردسرهای آرایشگاهی هستید .شغل بیوتیشن یا کارشناس مراقبت زیبایی را به شما پیشنهاد میکنیم .

چون کار با مواد شیمیایی ندارد ، پرستیز اجتماعی دارد ،جای پیشرفت زیادی دارد .

و همان طور که اشاره کردیم سرمایه ورود اولیه برای این شغل بسیار پایین است که در بحث خرید تجهیزات به قیمت ها اشاره ای خواهیم داشت تا راحتتر تصمیم بگیرید .

اگر از جمله افرادی هستید که شخصیت اجتماعی دارند و از مراودت با افراد لذت میبرند و دوستدارند در اجتماع حضور داشته باشند و در عین حال درامد نیز داشته باشند !!!!!!!

پس به شما ،تبریک میگوییم این شغل کاملا مناسب شماست .

 

 چرا نباید برای دروه اموزشی اسکین کر یا مراقبت زیباییی هزینه کنید ؟؟؟؟؟؟؟

عزیزان ،حال که رشته اسکین کر یا مراقبت زیبایی را برای آموزش انتخاب کردیدو قصد ورود به این حرفه را دارید و قطعا به دنبال مرکز یا مراکز آموزشی رشته اسکین کر یا مراقبت زیبایی هستید و میخواهید بدانید کجا را برای آموزش مراقبت زیبایی انتخاب کنید ........

همین جا یک جمله به شما میگوییم و امیدواریم گویای مطلب باشد .

تمامی مراکز اموزش مراقبت زیبایی و اسکین و حتی افراد معروف و به نام در این زمینه ،

تدریسی یکسان با سرفصل های آموزشی یکسان خواهند داشت و هیچ فرقی نمی کند که شما برای یادگیری اولیه به یک مرکز با کلی ادعا مراجعه کنید و کلی هزینه کار با مواد و .....که همیشه در این مراکز به صورت جدا از شهریه محاسبه می شوند .

و یا دوره آموزشی خصوصی با هزینه های خیلی خیلی بالا را انتخاب کنید $$$

در نهایت پایه کار اسکین کر و آموزش های اولیه همگی ،یکسان خواهند بود و فقط این شما هستید که وقت و هزینه خود را از دست داده اید .پس ابتدا آموزش های کم هزینه و کلی و بعد به روز رسانی آموز شها با سایت های مختلف و از طریق اینترنت......

در این سایت دوره های آموزشی کاملا رایگان هستند و فقط  صدور مدرک پایان دوره ،دارای هزینه  است و هزینه مدرک های نیز بسیار پایین هستند .پس با خیال راحت اموزش های ما را دنبال کن و با تمام وجود امیدواریم اموزش های رایگان ما برای شما مفید باشید .

ارزوی موفقیت داریم ، برای همه عزیزانی که این آموزشها را دنبال میکنند .برای دیدن ادامه مطالب لینک زیر :

آموزش مراقبت زیبایی رایگان قسمت اول

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat
سئوالی دارید؟
سلام!
کمکی لازم دارید؟
شماره تماس ما: 09388090479